Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.

Join the forum, it's quick and easy

Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.
Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poseti naš profil na:
Image hosted by servimg.com
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Broj Poseta
Free counters!
Prijatelji naseg foruma
Zadnje teme
» Radio klub "Jovan Mitic Djordje"
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptySre 4 Dec 2013 - 10:31 od Southwind

» Živa Vatra - Ponovo na putu
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptySub 7 Sep 2013 - 19:10 od mimoza

» stare fotografije
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyNed 3 Feb 2013 - 18:46 od nik sloter

» Da li neko poznaje ovu osobu...
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyPon 7 Jan 2013 - 2:12 od Southwind

» Корени Ремесијане
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyČet 20 Dec 2012 - 16:45 od Никета Ремесијански

» ORK BELA PALANKA
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyČet 18 Okt 2012 - 16:55 od ds1989

» ORK BELA PALANKA
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptySre 17 Okt 2012 - 1:25 od ds1989

» stare i znamenite zgrade
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyNed 14 Okt 2012 - 17:02 od nik sloter

» Palancani na Youtube
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  EmptyUto 18 Sep 2012 - 21:48 od nik sloter

stare fotografije

Čet 24 Sep 2009 - 16:40 od nik sloter

pa i nema velike razlike...
Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  Belapalanka1908sj2
Bela Palanka glavna ulica 1909.Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  4397_1134449451245_2072001_n

Komentari: 129

Animacije i gifovi

Pet 18 Feb 2011 - 12:31 od Zoki

Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  A_Hacker1

Komentari: 1

Sportske vesti
Loto pomoćnik 7 od 39
Vaš rezultat

Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?

Ići dole

Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?  Empty Kako da odučim Windows da mi traži loziku kad god uključim računar?

Počalji od Southwind Sub 25 Sep 2010 - 13:12

Lozinka za Windows postoji iz dobrog razloga – da bi vas zaštitila. Ako neko drugi može da se prijavi pod vašim korisničkim imenom, moći će da šalje e-poštu, pristupa šifrovanim datotekama, posećuje Web lokacije, čak i da kupuje vašom kreditnom karticom.

Od takvih opasnosti možete da se zaštitite neprestanim unošenjem lozinki za prijavljivanje. Na primer, možete da podesite klijent za e-poštu tako da uvek traži lozinku, kao i da šifrujete datoteke pomoću lozinke. I pored toga, ako odustanete od lozinke za prijavljivanje Windowsu, izgubićete jedan nivo bezbednosti.

Ukoliko znate da računaru imaju pristup samo pouzdane osobe, i ako preduzmete korake da ga dobro obezbedite, isključivanje izvorne Windowsove lozinke verovatno vam neće ni nauditi.
Lozinka se lako isključuje: izaberite Start•Run (samo Start u Visti), unesite control userpasswords2, pritisnite Enter i uklonite potvrdu pored stavke Users must enter a user name and password to use this computer.

Pošto pritisnete OK ili Apply, pojaviće se dijalog sa zahtevom da unesete ime korisnika koji će se automatski prijavljivati. Kada u ovome dijalogu jednom unesete svoje korisničko ime i lozinku, više nećete ni morati stalno da ih unosite.
Ako samo pouzdane osobe mogu da pristupe računaru, i ako preduzmete sve mere opreza, isključivanje lozinke za Windows verovatno vam neće nauditi.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu