Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.

Join the forum, it's quick and easy

Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.
Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poseti naš profil na:
Image hosted by servimg.com
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Broj Poseta
Free counters!
Prijatelji naseg foruma
Zadnje teme
» Radio klub "Jovan Mitic Djordje"
"Opstinari" - Page 2 EmptySre 4 Dec 2013 - 10:31 od Southwind

» Živa Vatra - Ponovo na putu
"Opstinari" - Page 2 EmptySub 7 Sep 2013 - 19:10 od mimoza

» stare fotografije
"Opstinari" - Page 2 EmptyNed 3 Feb 2013 - 18:46 od nik sloter

» Da li neko poznaje ovu osobu...
"Opstinari" - Page 2 EmptyPon 7 Jan 2013 - 2:12 od Southwind

» Корени Ремесијане
"Opstinari" - Page 2 EmptyČet 20 Dec 2012 - 16:45 od Никета Ремесијански

» ORK BELA PALANKA
"Opstinari" - Page 2 EmptyČet 18 Okt 2012 - 16:55 od ds1989

» ORK BELA PALANKA
"Opstinari" - Page 2 EmptySre 17 Okt 2012 - 1:25 od ds1989

» stare i znamenite zgrade
"Opstinari" - Page 2 EmptyNed 14 Okt 2012 - 17:02 od nik sloter

» Palancani na Youtube
"Opstinari" - Page 2 EmptyUto 18 Sep 2012 - 21:48 od nik sloter

stare fotografije

Čet 24 Sep 2009 - 16:40 od nik sloter

pa i nema velike razlike...
"Opstinari" - Page 2 Belapalanka1908sj2
Bela Palanka glavna ulica 1909."Opstinari" - Page 2 4397_1134449451245_2072001_n

Komentari: 129

Animacije i gifovi

Pet 18 Feb 2011 - 12:31 od Zoki

"Opstinari" - Page 2 A_Hacker1

Komentari: 1

Sportske vesti
Loto pomoćnik 7 od 39
Vaš rezultat

"Opstinari"

+2
nik sloter
Southwind
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Opstinari

Počalji od Aca Pon 30 Avg 2010 - 21:34

Miroslave sto posto si u pravu,zboli glave ,,misica,, i ,,saladin,,i dogovorili se da se u Beloj Palanci napravi sportska sala,zasto,zatoj sto je to bila ideja zuztog ,,misice,,jos pre deset i vise godina,a ,,saladin,,da se ne bi opterecival privredom i socijalom
dosetil se da,,bratstvo,, sas ,,misicu,,ojaca zajednickim snagama da i dalje vladaju.Pricaju opstinski radnici da je se ,,misica,, preselil u ,,saladinovu,,kancelariju a da je svoju prepisak Suzani.........
da tamo resavaju nacionalna pitanja.Suzana i nekakav skembuljan se tam motaju najverovatnije da ce po dogovoru romima da pripadne funkcija Predsednika Skupstine opstine...
Iz neproverenih izvora sam saznao da je za utorak zakazano Vece a za sredu Skupstina
potrebno je da se donese Odluka da se opstinski budzet zaduzi kreditom od 70 miliona dinara da bi se izgradila sala,ali najverovatnije im manjkaju pare i za plate posto im je transfer iz republike manji za 500 hiljade dinara nego sto im je potrebno za plate...
a ovaj vlast nista ne misli za narod vec samo za sebe,pitam se kome je potrebna ovakva vlast...

Aca
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Opstinari

Počalji od Jorgovan Uto 5 Okt 2010 - 22:00

Muzika za zabavljanje gostiju u toku manifestacije dani banice kosta
sedamdeset hiljade dinara,ali jos neznaju sa koje pozicije ce da se plati
i kakav racun i na ime cega ce se napise ili preko kog javnog preduzeca
da se prekola sramotaaaaaaaaaaaaaaa

Jorgovan
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Southwind Sre 6 Okt 2010 - 3:36

Jorgovan ::Muzika za zabavljanje gostiju u toku manifestacije dani banice kosta
sedamdeset hiljade dinara,ali jos neznaju sa koje pozicije ce da se plati
i kakav racun i na ime cega ce se napise ili preko kog javnog preduzeca
da se prekola sramotaaaaaaaaaaaaaaa



Ce rese za to, to verujem gotovo 1000% , ali opet naglasavam za ono sto treba nece da imaju pare...ako povedu racuna mozda i bude nesto, ali ako ne povedu to ce da bude strasno...
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Opstinari

Počalji od GIGA Čet 11 Nov 2010 - 13:11

U nasoj opstini izmisljena topla voda....
Proizvod upregnutih likvidator/novi radnik/ poljoprivredni tehnicar po obrazovanju
prica se da ce Pera da bude projektant za buducu sportsku halu kao sto vidite
ljudi se postavljaju,zaposljavaju i rasporedjuju po partijskom opredeljenju a ne po
obrazovanju...
Da li u nasoj opstini na evidenciji ima ekonomskih tehnicara,skolovanih za likvidatore...

GIGA
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Gost + Pet 12 Nov 2010 - 1:37

Želim da ispravim Gigu, nema Pera poljoprivrednu školu, već biološki smer. I on je veoma stručan oko projekta naročito de treba da se smotaju pare. Čuo sam da je po projektu dobar po 20.000 do 30.000 dinara. To pokazuje i da je nedavno kupijo i auto. Kolko znam da je imao neku aferu sa nekim parama i da je bio krivično gonjen da je dobijo sad nisam siguran ali oko godinu dana zatvor sa izvršnom presudom. E ko sad njega štiti i kog on pere dal je Miljko ili Sale, vreme će pokazati. A mi jadni građani koji se borimo da preživimo možemo da pišemo na ovom forumu samo da olakšamo sebi a taj gospodin Pera i ostali krašće novac od ovog naroda i niko im ništa ne može.

Gost +
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Bogoljub Pet 12 Nov 2010 - 17:03

Ako mislite na Peru švalera, što ga snimali u štetu, on nije završio ni tu biologiju jer nije završio četvrtu godinu. Ako nije nešto posle smutio, on dakle ima samo svedočanstvo iz osnovnu školu. Al tako treba, oni koji završe školu misle i na Boga, a ovi samo na lopovi što ih plaćaju.

Bogoljub
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Gost + Pet 12 Nov 2010 - 18:03

Bogoljube da te zamolim da mi ti pojasniš, koja bre b...la mogla da ode sa njim i još da ga snimuju. Ja znam da nije doslužio vojsku jer je proglašen nesposobnim. I nema jedno jajce ne Titovo nego pravo i da ne mož ni dom rabotu da završi a kamo li sa nečiju tuđu. Baš sam iznenađen.

Gost +
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Mika Sub 13 Nov 2010 - 2:41

Ajde bre ljudi kude se vanuste za tog Peru, ko da je samo on muško u ovuj našu opštinu. Te vatali, ovam te ga vatali tam, a on si talali po Palanku, trši tuđe pare i uživa, da je teka stvarno pa nekoj bi ga skratil za onuj njegovunu uprčenu glavu. Toj se on samo vali ko da je nešto i zapljeskuje se sas tuđe žene. Pa u zadnje vreme ga vidževljam jednoman je u vrevu sa Jacu od našeg predsednika. Ako deca grešim vi me ispravete.

Mika
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty opstinari

Počalji od Bogdan Ned 5 Dec 2010 - 1:29

Beogradska televizija studio B je pre neko vece prikazala reportazu o Beloj
Palanci,koristim priliku da upoznam Belopalancane da je Dragan Zivkovic u
izjavi za ovu televiziju rekao da sto se tice infrastrukture da smo izuzetno dobra opstina,ali nije rekao da precistac od 1.000.000 eura ne radi i da najverovatnije nece nikada ni proraditi,takodje nije rekao da imamo jos jedan spomenik,,rezervoar,,iznad vrela,koji takodje ne radi i td.
Aleksandar Zivkovic se u izjavi za ovu televiziju zalaze da pozove doktore nauka da pomognu Belopalanackoj sirotinji,takodje izjavljuje da ce infrastrukturu,koju
je on gradio zadnjih dvadeset godina koristiti buduci belopalancani,koji ce u dogledno
vreme brojcano mnogo puta biti vise tj da ce Bela Palanka da ,,poraste,,
nije mu prvi put da govori neistinu...,,laze,,

Bogdan
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty opstinari

Počalji od toma Uto 21 Dec 2010 - 19:04

Bogdane,cuo sam da si izjavu za belopalanacki kablovski kanal posle Skupstine dao,
sledece sadrzine,,nema nista od Risticevog i Ruzicevog uprezanja kadrova za
Belopalanacku lokalnu samoupravu i dalje vladaju komunisti a demokrati su ,,basadzije,,
pozivam te da se izjasnis da li si istina tako rekao,posto ista nije emitovana naBELAMI niti je emitovana na Belopalanacku hroniku,unapred hvala.

toma
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Opstinari

Počalji od Bogdan Ned 26 Dec 2010 - 1:23

Istina je.

Bogdan
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Mika Ned 26 Dec 2010 - 3:36

Ma bre čuo sam da Peru švalera ponovo vatali. Ne u švaleraciju nego u krađu, on kako sam čuo ima 8 meseci zatvor i neko ga čuva da ne ode, a pritom prli što mu oči vide to mu prsti smotaju. Aman ima li bre za njih zakon, plaše li se boga za porodicu, ili daj šta daš a ostali ko j..e. Spominje se elektro materijal, spominje se neki crep iz integral, aman samo se o njemu i Basadžiji priča. Hapsite bre već jednom lopove.

Mika
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Opstinari" - Page 2 Empty Re: "Opstinari"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu