Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.

Join the forum, it's quick and easy

Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Bela Palanka. Forumi za Belopalancane i one koji se tako osecaju.
Da bi pisali na ovom forumu ne morate biti registrovani, dovoljna je vasa dobra volja i zelja da vas grad bude lepsi i bolji.
Bela Palanka. Forumi za Belopalančane i one koji se tako osećaju.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poseti naš profil na:
Image hosted by servimg.com
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Broj Poseta
Free counters!
Prijatelji naseg foruma
Zadnje teme
» Radio klub "Jovan Mitic Djordje"
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptySre 4 Dec 2013 - 10:31 od Southwind

» Živa Vatra - Ponovo na putu
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptySub 7 Sep 2013 - 19:10 od mimoza

» stare fotografije
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyNed 3 Feb 2013 - 18:46 od nik sloter

» Da li neko poznaje ovu osobu...
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyPon 7 Jan 2013 - 2:12 od Southwind

» Корени Ремесијане
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyČet 20 Dec 2012 - 16:45 od Никета Ремесијански

» ORK BELA PALANKA
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyČet 18 Okt 2012 - 16:55 od ds1989

» ORK BELA PALANKA
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptySre 17 Okt 2012 - 1:25 od ds1989

» stare i znamenite zgrade
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyNed 14 Okt 2012 - 17:02 od nik sloter

» Palancani na Youtube
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? EmptyUto 18 Sep 2012 - 21:48 od nik sloter

stare fotografije

Čet 24 Sep 2009 - 16:40 od nik sloter

pa i nema velike razlike...
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Belapalanka1908sj2
Bela Palanka glavna ulica 1909.Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 4397_1134449451245_2072001_n

Komentari: 129

Animacije i gifovi

Pet 18 Feb 2011 - 12:31 od Zoki

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? A_Hacker1

Komentari: 1

Sportske vesti
Loto pomoćnik 7 od 39
Vaš rezultat

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

5 posters

Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Admin Pon 10 Avg 2009 - 22:15

Belopalanacki wireless internet pa jos dzabe, sta vi mislite o tome?
Admin
Admin
SuperManAdministrator

Broj poruka : 229
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 06.08.2009

https://belapalanka.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od nik sloter Pon 10 Avg 2009 - 23:40

kako za koga. a da li veruješ i u deda mraza? Question
nik sloter
nik sloter
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 364
Reputacija - Pohvale : 51
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Smiley face Uto 11 Avg 2009 - 1:31

Nema nista od toga...Moj drug uzeo antenu i ostale gluposti,puko 50e.A veza ubi boze,jedva 30kbps.. cherry
Smiley face
Smiley face
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 292
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 08.08.2009
Lokacija : www.youtube.com/user/slavisabp

https://www.youtube.com/slavisabp

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Uto 11 Avg 2009 - 19:43

Ja sam dugo vreme koristio wirless internet. Uzeo sam antenu i karticu i to je to. Zadovoljan sam wirlessom, a i dzabe je bio. Onda su krenule price kako ce to da naplacuju, ali od toga nije bilo nista. Naime, to je poklon Belopalanacke opstine, ljudima koji ovde zive. Oko dva meseca nije radeo, a ja sam u medjuvremenu uveo ADSL.
Sad me interesuje da li ovaj internet radi trenutno ???
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Pon 7 Sep 2009 - 20:36

Evo najnovije informacije. Wireless internet trenutno radi. Ali niko ne moze da se konektuje bez username i password-a. Ja sam misleo da je to zbog toga sto ce verovatno kasnije nekad da pocne da se naplacuje, ali nije. Treba neki zakon da se usvoji u opstinu, i da odluce da li ce da se naplacuje. Kako ja saznajem nezvanicno nece da se naplacuje uopste. Brzina je 256, znaci cetiri puta sporije od ADSL, ali je besplatno do daljnjeg. Ljudi koji koriste ovaj internet sa laptop, imace mogucnost da koriste jos neko vreme, dok ih ne iskljuci covek koji je to pravio, zbog toga sto opterecuju mrezu zbog slabi signal. Bice napravljen u medjuvremenu poseban repetitor koji je udaljen od Palanke za takve korisnike. Inace oprema za desktop racunare kosta oko 4000din. (kartica i antena).
Toliko za sada o ovome.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od nik sloter Pon 7 Sep 2009 - 21:56

Je li, živ ti ja, a gde mogu da dobijem ili saznam username i password. Naime, imam neki pocket pc pa bih ga koristio ponekad da proverim mailbox. Unapred hvala. Very Happy
nik sloter
nik sloter
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 364
Reputacija - Pohvale : 51
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Smiley face Uto 8 Sep 2009 - 16:08

Ja juce probao,nece ni stranicu da otvori.
Smiley face
Smiley face
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 292
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 08.08.2009
Lokacija : www.youtube.com/user/slavisabp

https://www.youtube.com/slavisabp

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Sre 9 Sep 2009 - 22:08

bas cudno sto nece stranicu da otvori. ja sam bio za username i pasword, ali mi jos covek nije javio koji su, jos je to u eksperimentalnoj fazi, a ako opstina ne daje pare redovno, ima da ga ukinu. za sve informacije mozete da se obratite joci (zivi u zadnju ulicu od klanicu, koja ide paralelno sa prugu, ili da odete u opstinu pa da se raspitate. cuo sam da ce kasnije da povecaju na 512, sad je na 256, a i jos treba opremu da postave.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Smiley face Pet 18 Sep 2009 - 16:08

Cim je to besplatno .nema nista od toga.Plati pa klati.... Cool Cool Cool
Smiley face
Smiley face
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 292
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 08.08.2009
Lokacija : www.youtube.com/user/slavisabp

https://www.youtube.com/slavisabp

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Pet 18 Sep 2009 - 22:14

ima fora, ako oces brzi internet ovaj bezicni, placa se nesto, on moze da poveca 6 megabita ako oces.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty wifi

Počalji od ace Pet 5 Mar 2010 - 0:15

Lepo bi bilo da uspe ... kao npr Uzice bez zice http://wireless.uzice.net/
mislim da nije problem naci sponzora za net .. al nece niko da radi dzabe

ace
Skoro registrovan član
Skoro registrovan član

Broj poruka : 9
Reputacija - Pohvale : 0
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Sre 10 Mar 2010 - 6:25

wirless internet radi, treba samo da se pasword uzme u opstinu. za sada je besplatan, i po mojim saznanjima ne bi smelo da naplacuju na frekvenciju 2,4 tj. na sadasnju frekvenciju. ukoliko bi hteli da naplacuju morali bi da promne frekvenciju. kako mi je rekao covek koji odrzava ovu mrezu on moze da poveca protok na 6 megabita po sekundi ali da to nece da uradi ne znam zbog cega! isto tako je rekao da cesve korisnike koji koriste laptop a nemaju dodatnu antenu iliti ono sto izgleda kao fleska a ubacuje se takodje u usb sto je inace antena koja pojacava signal da iskljuci zbog toga sto po njegovim recima samo opterecuju mrezu bez veze. takodje za one koje neznaju, svako ko koristi ovaj internet treba da ima na umu da covek koji odrzava mrezu i koji je zaduzen za ovaj internet moze da posmatra i jednostavno receno spijunira korisnike! ovaj internet je dosta spor, download mu je 11kB, tako da moze da sluzi samo za otvaranje stranica, i eventualno download nekog manjeg programa...
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Pet 12 Mar 2010 - 19:29

Evo protok , uvece, danju ponekad jedva moze stranica da se otvori.

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 90316472
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od nik sloter Sub 13 Mar 2010 - 17:48

kazi mi juzni vetre na koji nacin slikas otvorenu stranu sa tvog racunara, kao u prethodnoj poruci; prakticna stvar a ja nazalost to ne umem, pa ako bi bio ljubazan... study
nik sloter
nik sloter
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 364
Reputacija - Pohvale : 51
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Admin Sub 13 Mar 2010 - 20:01

Kad otvoris stranu koja te zanima pritisnes na tastaturi dugme na kome pise "Print Screen SysRq". Na taj nacin si snimio sadrzaj ekrana u clipboard. Sada otvori neki editor za slike npr Paint ili jos bolje Photoshop. Ako si otvorio Photoshop onda otvori novi dokument pa onda ides iz menija Edit izaberes Paste kad se pojavi slika sacuvas je na hard.
Ovo je postupak za ceo ekran, ali ako oces samo aktivni program da sacuvas onda kad pritiskas "Print Screen SysRq" treba istovremeno da pritisnes i dugme Alt ili Ctrl ili Shift ne secam se kako bese a ti probaj pa ce vec da vidis.
Admin
Admin
SuperManAdministrator

Broj poruka : 229
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 06.08.2009

https://belapalanka.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od nik sloter Ned 14 Mar 2010 - 14:53

e, ovo je bas iscrpno i razumljivo; hvala puno, odmah cu da vezbam cheers
nik sloter
nik sloter
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 364
Reputacija - Pohvale : 51
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Uto 23 Mar 2010 - 19:01

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 25521136936524526415657
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Sre 7 Apr 2010 - 1:21

ovo je bila brzina pre dva dana:
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 123vy

ovo je brzina sada:
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 1231

radio bela palanka tj. ljudi iz radija, kablovskog kanala su zaduzeni za bezicni internet. napravili su sajt koji jos nisu dovrsili, niti ga administratori posecuju. naplacuju na frekvenciju na koju je zabranjeno da se naplacuje, joca kaze u radio da se jave oni koji koriste bezicni, a drugi put kada ga neko pozove on resava problem. nekoliko dana ima nekoliko nema. ne zna se ko je glavni. ovo je sramota za nasu varosicu...mogu da se kladim da njih nekoliko imaju brzinu preko 1 megabit, a ne placaju nista. moj predlog im je da puste protok na svi 512/128kb/s(sad je 128/16kb/s), dok se neko nije pobunio i preispitao sve vezano od dozvole koju su dobili od ratela pa na dalje...a naravno ko hoce da placa neka plati za vise od 512/128kb/s. napominjem jos jednom da je ovo velika sramota za nas koji zivimo u beloj palanci.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Pet 9 Apr 2010 - 3:28

trenutni protok je 80 umesto 128kb/16kb. download je 8kb kad je bolje, a kad oslabi je oko 0,60kb. sramota!
Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 12321
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od krsta Sub 10 Apr 2010 - 15:17

Ko stoji kao tehnicka podrska za odrzavanje ove mreze, i da li je on dovoljno strucan za to. Sramota je ako je taj neko tu samo da bi uzimao pare, a da nema blage veze sa zivotom.

krsta
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Sub 10 Apr 2010 - 15:28

krsto ovo ti je cista zarada. iz opstine od coveka koji je bio zaduzen za ovu donaciju saznajem da je ovo donacija nerazvijenim opstinama, s tim sto su ljudi iz opstine morali da kupe opremu. kad je kupljena oprema pustili su u rad wireles mrezu naravno besplatno, gde sam ja bio medju prvim korisnicima. zadovoljan sam bio jer je u svakom slucaju mnogo bolji bio od dial up, a drugu mogucnost nisam imao. medjutim posle tri meseca odprilike, zakljucali su mrezu i pustili je samo za osnovnu skolu i jos neke institucije, sto mnogi gradjani ne znaju. u to vreme se pojavio adsl pa su mnogi uveli. sto znaci da su oni poceli da naplacuju na jedan delic frekvencije na bandu na koji je inace zabranjeno da se naplacuje i verovatno nemaju svi papiri kod RATELA sto moze lako da se proveri. verujem da ljudi iz radija i kablovskog kanala i oni koji su blizi realizaciji ovog interneta imaju daleko veci protok a nista ne placaju...sada su smanjili protok i za prvi paket sto se ne placa. Video sam neke ljude koji odrzavaju mrezu i oni su tu cisto rekreativno, verujem da vecina njih i nema skolu za to...niti se dovoljno razumeju u mreze.
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty evo, pa ko hoce neka placa, ja sigurno necu...

Počalji od Southwind Sub 10 Apr 2010 - 18:08

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? V2zm79

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 1zx7fv7

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 30vj5zc

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? 2zi8nlg
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od ace Uto 1 Jun 2010 - 12:10

jel moze neko da preporuci dobrog wifi provajdera u palanci
i posalje na pm kontakt tel

slabo se reklamiraju na net-u
Very Happy

ace
Skoro registrovan član
Skoro registrovan član

Broj poruka : 9
Reputacija - Pohvale : 0
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Southwind Pet 22 Okt 2010 - 15:13

Dosao je i novi administrator koji radi na poboljsanju wireless mreze u Beloj Palanci Vladimir Jocic. Po nekim saznanjima, ovaj covek moze da preokrene situaciju na BOLJE sto se tice odrzavanja i popravljanja wireless mreze u nasoj opstini.
Samo napred, ovo je pravi covek za vodjenje ovakvog posla!!!
Southwind
Southwind
Veteran na forumu
Veteran na forumu

Broj poruka : 804
Reputacija - Pohvale : 8
Datum upisa : 09.08.2009
Lokacija : Bela Palanka

Nazad na vrh Ići dole

Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet? Empty Re: Da li je neko cuo za Belopalanacki wireless internet?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu